Ochrana osobných údajov

Vyhlásenie o ochrane súkromia

ASPIRIFY s.r.o. sa zaväzuje rešpektovať a chrániť Vaše súkromie. Pri práci s osobnými údajmi postupujeme v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov v platnom znení.

ASPIRIFY.cz s.r.o. je registrovaný na Úrade pre ochranu osobných údajov.

Zabezpečenie osobných údajov

Ak nám pri objednávaní výrobkov alebo služieb oznámite svoje osobné údaje, môžete si byť istí, že ich použijeme iba pre zaistenie a udržiavanie kontaktu medzi Vašou osobou a našou spoločnosťou. V žiadnom prípade nepredáme ani žiadnym spôsobom nepronajmeme Vaše osobné údaje nikomu inému. Ak nebudeme mať Váš výslovný súhlas alebo pokiaľ zákon nebude vyžadovať inak, nebudeme zdieľať Vaše osobné údaje, ktoré nám poskytnete.

Kde sú vyžadované osobné údaje

Vaše osobné údaje sú vyžadované pri objednávaní alebo pri registrácii zákazníka. Osobné údaje sú zhromažďované po dobu najmenej 3 rokov, vždy však do doby než zákazník sám požiada emailom o vymazanie svojich osobných údajov z našej databázy. Poskytnutie osobných údajov je nutnou podmienkou nákup tovaru alebo registráciu. Ak si prajete svoje dáta zmazať, pošlite prosím email na shop@4ms.cz. Zmazaním dát sa zruší Váš užívateľský účet a Vaša registrácia.

Údaje, ktoré zhromažďujeme

Osobnými údajmi, ktoré sú zhromažďované na týchto stránkach, sú fakturačné informácie, dodacia adresa, kontaktná osoba, telefónne spojenie, emailová adresa a obchodné transakcie.

Prístup k osobným údajom

Samozrejme máte možnosť Vaše osobné údaje kedykoľvek kontrolovať a aktualizovať v záložke Môj účet - Moje osobné údaje. Tu sa tiež môžete prihlásiť alebo odhlásiť z odberu našich informačných e-mailov. Vaša voľba bude vždy rešpektovaná.

Prečo tieto údaje zhromažďujeme

Zhromažďujeme a používame Vaše osobné údaje len s Vašim vedomím a súhlasom, a to pre potreby objednávanie, prípadne následné používanie produktov a služieb. Ďalej môžeme používať Vaše osobné údaje pre účely súvisiace s poskytovaním služieb Vašej osobe, čo zahŕňa spracovanie objednávok, uzavretie zmluvy, poskytovanie služieb a produktov, prípadne informácií, ktoré žiadate či odpovedí na Vaše sťažnosti alebo otázky.

Súhlas s poskytnutím osobných údajov

ASPIRIFY s.r.o. získava Váš dobrovoľný súhlas so zaradením poskytnutých údajov do databázy spoločnosti a ich ďalším spracovaním registráciou na našich stránkach. Ak sa rozhodnete poskytnúť nám osobné údaje (akékoľvek informácie, podľa ktorých možno identifikovať Vašu osobu), buďte si istý, že budú použité iba s cieľom podporovať vás ako nášho zákazníka.

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.