Novinky

Odpovede na najčastejšie otázky na tému reflexné spreje Albedo100.

Dnes sme odpovedali na ďalšiu sériu najčastejších otázok.
Tentoraz sme sa venovali reflexnému spreji na textil a reflexnému spreji na kov, drevo a plasty.
Prečítajte si to v našom blogu.

Ak hľadáte odpovede na úplne základné otázky ohľadom reflexných sprejov Albedo100, neleznete je tiež v našom blogu.

Hlavné výhody reflexných sprejov Albedo100 sú:

  • Fantasticky reflexné v tme
  • Preukázaná viditeľnosť na 150 m
  • Svetlo sa odráža pod uhlom 0 - 4 stupne
  • Vypratelný
  • Vodovzdorný (odolný proti dažďu)
  • Zdravotne nezávadný
  • Nedráždi pokožku
     

Viete ako správne aplikovať reflexný sprej na bežecké topánky?
Pozrite sa na krátke video.

Čože? Vy vôbec netušíte, o čo sa jedná? V tom prípade sa rýchlo pozrite na video, ktorá vám iste učaruje.

Na slovenský trh dorazili originálne reflexné spreje zachraňujúce životy ľudí aj zvierat
Švédsky výrobca reflexných sprejov Albedo100 začal prostredníctvom eshopu www.4ms.sk českej spoločnosti Aspirify s.r.o. distribuovať svoje unikátne výrobky aj na Slovensku.
 
Spreje Albedo100 sú určené primárne na ochranu ľudského zdravia, zvieracích maznáčikov a majetku. Ich unikátnosť tkvie v schopnosti odraziť lúč svetla rovnako ako to robí reflexné pásky, vesty a iné reflexné prvky. Výhoda sprejov je predovšetkým v ich forme, teda možnosť naniesť reflexnú vrstvu v podstate na akýkoľvek povrch.
 
Spoločnosť Aspirify s.r.o. teraz distribuuje tri typy týchto reflexných sprejov. Prvým typom je permanentný reflexná lak. Pomocou tohto spreja možno nastriekať reflexnú vrstvu prakticky na akýkoľvek predmet a po krátkom zaschnutí začne ihneď plniť svoju funkciu, teda odrážať späť svetlo pod uhlom cca 4 stupňov. Použiť ho možno napríklad na označenie nebezpečných prekážok na ceste, predmetov alebo rohov budov vyčnievajúcich do komunikácie a pod. Vodiči takto označený predmet v noci rozhodne neprehliadnu.
 
Druhým typom spreje, ktorý firma Aspirify s.r.o. ponúka je nepermanentné reflexná lak. Ten možno použiť nielen na označenie predmetov, z ktorých je možné následne sprej zmyť, ale napríklad aj na zvýraznenie oblečenie. Výborne sa osvedčil bežcom, cyklistom pri športe, rovnako ako chodcom, ktorí idú alebo sa vracia z nočnej smeny. Oblečenie, na ktoré je sprej Albedo100 nanesený potom možno jednoducho vyprať. Vrstvu spreje v zásade na oblečení ani nepostrehnete do momentu, než ho osvieti kužeľ svetla. Skvelá vec aj pre ochranu našich detí, ktoré sa budú na jeseň a v zime vracať zo školy už za súmraku.
 
Posledným typ spreja Albedo100 je určený na ochranu našich rodinných miláčikov. Ochranou reflexnú vrstvu nanesiete na zvieraciu srsť a pes je pri večernej prechádzke pre vodiča viditeľný na mnoho desiatok metrov.
 
Jednotiacim prvkom reflexných sprejov Albedo100 distribuovaných spoločností Aspirify s.r.o. je bezpečnosť.

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.